Adventure Menu aneb první opravdové jídlo na cesty.

To je název a charakteristika české firmy, kde vyrábějí a inovují jídla pro nejnáročnější outdoorové aktivity. Jejich filozofie stojí na těchto hodnotách: nejvyšší možná kvalita a servis, maximální komfort a ochrana přírody. To vše neustále vyvíjejí za pomoci a spolupráce svých zákazníků a ambasadorů z řad špičkových sportovců a dobrodruhů. Jejich jídla vydrží díky sterilaci v extrémích podmínkách, a to bez chemické konzervace. Samoohřevné kapsle lze po jejich použití kompostovat, pouze jejich obal se vyhazuje do plastů. Nemusíte tedy s sebou dál nosit použité kapsle, všichni víme, že za určitých situací se každý gram počítá.

adventuremenu cesky vyrobce

Výrobky ADVENTUREMENU se dělí do svou kategorií: vakuově sušená jídla a sterilovaná jídla.

Vakuově sušená jídla

ocení ti, kteří potřebují z batohu dostat každý gram navíc. Tato jídla jsou skutečně ultralehká, skladná a předurčená k nošení v batohu. K jejich přípravě vám stačí studená voda. Skvělá chuť těchto jídel budiš vám odměnou na konci náročného dne vaší výpravy. Adventure Menu LIGHTWEIGHT je první VAKUOVĚ SUŠENÉ JÍDLO na světě!

Sterilovaná jídla

zase naopak šetří čas a jsou tedy vhodná pro ty, kteří ani tak neřeší váhu, jako pohodlí. Jejich příprava je rychlá a jednoduchá. Za 2 minuty máte vynikající teplý oběd, který byl ručně připravený ze 100% přírodních surovin. Navíc k tomu ani nepotřebujete rozdělávat oheň nebo vařič, připravují se samoohřevem bez použití vody. Můžete je skladovat až 3 roky a vydrží teploty do 30°C.

sterilovaná jídla adventuremenu cesky vyrobce