Víte, že odkrytou hlavou ztrácíte v zimě až 10 % tělesného tepla? Děti dokonce ještě víc? Proto nezapomínejte na zimní dětské čepice, jen ty vás spolehlivě ochrání před mrazem, větrem i sněhem. Zimní čepice mají vnitřní fleecovou vrstvu, která krásně hřeje.

Naopak sportovní čepice z lehkého prodyšného materiálu oceníte na kole, běžkách nebo při běhu v jakémkoliv počasí. Podobnou službu nabídne i  nákrčník. Ten má všestranné využití samozřejmě jako nákrčník, ale i jako čepice, čelenka, potítko, rouška, gumička do vlasů... 

Máme pokrývky hlavy pro každé roční období - na letní sezónu vás vybavíme praktickými kšiltovkami nebo šátky, do extrémních podmínek naopak doporučujeme kuklu.

Pro děti si tedy můžete vybírat z tenkých funkčních čepic, které děti unosí celoročně. Ty hřejí, i když jsou vlhké. Navíc nejsou tlusté, takže je můžete použít i pod helmu. Máme dětské čepice z funkčního materiálu, ale i tlusté, zateplené, vhodné na zimu. Ty už pod helmu vhodné nejsou. A najdete u nás i naprostou klasiku, to jsou pletené čepice. Pro děti vše v krásných barvách a vzorech.