Sport jako takový je o radosti z pohybu. A to i v zimě. A právě tehdy je potřeba dobře zvolit oblečení, aby se z radosti nestala starost. Je nutné se chránit před chladem, přičemž nejchoulostivější částí těla je krk a hlava. Proto řada lidí vyměnila klasickou šálu za modernější řešení. Taková šála při sportu je strašně otravná, pořád padá, špatně se obléká, pořád někde vlaje a zavazí při pohybu. V tom případě je skvělou volbou funkční nákrčník.

Nákrčník je spolehlivý a neocenitelný parťák do nepohody. V zimě si s holým krkem zaděláváte na mnohé zdravotní problémy. Multifunkční nákrčník nebo sportovní šátek kromě krku výborně ochrání i značnou část vašeho obličeje. Máme je v délkách 23 - 44cm, různých barev a vzorů, dokonce i zateplené.

Nákrčník je koncipovaný jako dlouhý tubus. Nemotá se a drží tam, kde má. Ochráníte jím nejen krk, ale můžete si jej přetáhnout i přes hlavu, nebo přes ústa a nos, když mrzne až praští. Nákrčníky využijete nejen jako ochranu krku, ale také jako roušku, šátek do vlasů, čelenku, potítko, čepici… Všechny jsou vyrobené z rychleschnoucího funkčního materiálu.