Nákrčník je v současnosti téměř nepostradatelnou součástí vašeho šatníku. Využijete jej při sportu, při běžném denním nošení, ale i jako ochrannou pomůcku.

Nákrčník je spolehlivý a neocenitelný parťák do nepohody. V zimě si s holým krkem zaděláváte na mnohé zdravotní problémy. Multifunkční nákrčník kromě krku výborně ochrání i značnou část vašeho obličeje. Nákrčníky má speciální kapsu na filtr. Filtr, který je součástí balení nákrčníku, vyhovuje podmínkám nařízení vlády o nošení ochranných pomůcek. Protokolem z měření na Ústavu chemických procesů Akademie věd ČR byla zjištěna účinnost filtru na úrovni lepší než je norma FFP2. Záchyt virových částic covid-19 (SARS-CoV-2) je na úrovni 92%. Pro zajištění dlouhodobé bezpečnosti doporučujeme tyto nákrčníky a filtry prát ve speciálních desinfekčních prostředcích.

Nákrčník je koncipovaný jako dlouhý tubus. Nemotá se a drží tam, kde má. Ochráníte jím nejen krk, ale můžete si jej přetáhnout i přes hlavu, nebo přes ústa a nos, když mrzne až praští. Nákrčníky využijete nejen jako ochranu krku, ale také jako roušku, šátek do vlasů, čelenku, potítko, čepici… Všechny jsou vyrobené z rychleschnoucího funkčního materiálu.