nanolab dezinfekce cesky vyrobce

NANOLAB je brněnská výzkumná laboratoř, dceřinná společnost etablované firmy Kaisermann a výrobce naprosto špičkových dezinfekčních prostředků, roušek a technické chemie primárně pro dezinfekci.

Funguje od roku 2002, kdy byla založena Radimem Opluštilem a Milanem Gažím, kteří během 18 let vybudovali velkou českou firmu na likvidaci odpadů, a dnes zaměstnávají téměř 50 lidí. Nanolab je také hrdým partnerem Kaisermanova nadačního fondu.

Jejich specialitou je výroba s použitím nano prvků stříbra (tzv.koloidní stříbro). Co to vlastně je a k čemu je to dobré? Výhodou koloidního stříbra je, že jeho nanočástice mají pozitivní náboj, to znamená, že se navzájem odpuzují a jsou tedy v neustálém pohybu. Nanočástice stříbra mají už v koncentraci 10 ppm větší antibakteriální účinky než většina antibiotik. Samotné stříbro se používá už od antického Řecka a Říma pro své antibakteriální účinky. Stříbro je vlastně přírodní antibiotikum.

Tak jako mnoho jiných firem zabývajících se nanotechnologickými produkty zaznamenali v NANOLAB během nástupu koronavirové krize zásadní zlom v poptávce po jejich zboží. A protože jsou firma, která nelení, jak vtipně poznamenávají na svých webovkách, využili vlastní analytickou laboratoř a obrovské zázemí a pustili se do vývoje dezinfekčních prostředků. "Vymazlili" dezinfekční roztok, který obohatili stříbrem.

nanolab dezinfekce na ruce cesky vyrobce

A k tomu si dali pár sympatických závazků, kterým my, cesky-vyrobce.cz, tleskáme. Takto si totiž představujeme zákaznický servis.

  • Pravdivé informace.
  • Dostupnost zboží. Ať je vše skladem.
  • Nehrát mrvého brouka. Když se něco nepodaří, stavíme se tomu čelem.
  • Neusnout na vavřínech. Je to totiž hrozně lehké. 

Webové stránky výrobce: www.nanolab.czZAUJAL VAS PRIBEH PREJIT DO ESHOPU cesky vyrobce