Otevírací doba:

Po - Pá 9:00 - 17:30

Adresa:

Pražákova 773/52c

619 00 Brno

tel: (+420) 771 211 233

email: info@cesky-vyrobce.cz

Vážení zákazníci,
chceme, abyste si pohyb v přírodě užili dosyta, aby vás to táhlo ven za každého počasí. Pro všechny vaše dobrodružné výpravy a sportovní aktivity potřebujete nejen odhodlání, ale také kvalitní a spolehlivé vybavení. Takové, co vás podrží i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Výběr outdoorového vybavení je složitá disciplína a my jsme se rozhodli, že vám ji co nejvíc zpříjemníme. Otevřeli jsme specializovaný outdoor obchod Brno. Oblečeme vás od hlavy k patě, osobně poradíme s výběrem stanu i spacáku, můžete si vyzkoušet ty nejpohodlnější trekové boty. Některé věci je prostě lepší vidět naživo.

Co je však nejdůležitější? Všechno, co v našem outdoor obchodě najdete, je s největší pečlivostí vyrobeno v České republice. Prodáváme outdoorové oblečení, outdoorovou obuv, vybavení pro pobyt v přírodě, camping, turistiku i horolezectví.

Přijďte si k nám vybrat to nejlepší, co český svět outddoru nabízí. Osobně vám poradíme a vyzkoušíte si, co vám nejlépe sedne.

Jak se k nám dostanete?

Jedete autem? Najdete nás v areálu STOPO vedle skladu stavebnin DEK na ulici Pražákova. Vjezd do areálu je branou u budov DEK Voda topení plyn, nebo vjezdem u střelnice Don Shot. V areálu bez problému a zdarma zaparkujete.

Jedete MHD? Dostanete se k nám tramvají č. 2, vystoupíte na zastávce Ústřední hřbitov a zbytek dojdete po ulici Pražákova pěšky. Nebo můžete jet autobusem č. 50 až na zastávku Pražákova (příp. z opačného směru zastávka Bohunická) a zase pěšky po ulici Pražákova.

Možnosti platby na prodejně

- je možno platit hotově i platební kartou