Angry Beards Calm balls - komplexní péče o kule + boxerky

Skvělá sada kosmetiky pro chlapy, péče o jejich nejcennější partie. V krásném dárkovém balení, které obsahuje i boxerky s držákem kulí. Více

Výrobce Angry Beards

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz

969 Kč

ks

Výrobce Angry Beards

Skvělá sada kosmetiky od normálních chlapů pro chlapy. Je zde vše, co muži potřebují k tomu, aby jejich nejcennější partie byly v klidu! Vše zabalené do dárkové krabičky, včetně originálních boxerek se speciálně všitým držákem kulí. Prostě skvělý dárek.

V sadě najdete vychytanou kombinaci přípravků na pytel a kule, přesně podle toho, co je zrovna potřeba. Můžete se těšit na Antistick, ten zajistí, aby se vám pytel při sportu a ve vedru nelepil na nohu. Bude v pohodě klouzat, takže nehrozí žádný úraz. A hezky voní. Antisweat oceníte ve chvílích, kdy se potíte od hlavy až k patě. Tento deodorant udrží kule v suchu. Posledním kouskem v balíčku jsou boxerky, se speciálně všitým držákem na kule. nejen, že pak dělají pěknou postavu, ale vaše poklady drží pěkně na místě a ani při sportu nikde neposkakují. Jsou pěkně v bezpečí uložené ve své kapsičce a je jim tam dobře. 

Použití je také jednoduché, stačí správný přípravek vzít a namazat všude, kde je třeba. Nezapomeňte ani na místo pod kulemi. Natřete i na stehno na styčnou plochu. Celá kosmetika je vymyšlená českýma chlapama a pro české chlapy. Samozřejmě je i v česku vyrobená. Antistick je ze směsi vazelíny, minerálního oleje a silikonů, s přídavkem čínského čajovníku (matcha), chmele a gerániovou silicí, silicí z pomeranče a mentolu pro vůni. Antiswear zase obsahuje šetrný oleogel z křemíku a škrobu. Ty absorbují nežádoucí tekutiny. A pro vůni obsahuje šalvěj, matcha a glycerin.


☑️ Sada kosmetiky pro chlapy, na péči o kule a pytel.

☑️ Sada obsahuje lubrikant, aby se koule nelepily a deodorant proti pocení, plus boxerky s držákem kulí.

☑️ Zabaleno ještě do dárkové krabičky.

☑️ Vyrobeno chlapy pro chlapy - chlapi sobě!Složení :

  • Antistick 135 g :

Vazelína, Minerální Olej, C30-45 Alkyl Dimethicone, Polysorbate 80, C30-45 Olefin, Caprylic/Capric Triglyceride, Extrakt z Čajovníku Čínského (Matcha), Slunečnicový Olej, Tokoferol, Ethyl Ferulate, Extrakt Z Chmele, Mentol, Silice Z Červeného Pomeranče, Gerániová Silice, Složky Silic (Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene).

  •  Antisweat 150 ml :

Voda, Kukuřičný Škrob, Hydratovaná Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Extrakt z Čajovníku Čínského (Matcha), Extrakt Z Šalvěje, Fenoxyethanol, Parfém, Polyacrylate Crosspolymer-6, Triethylene Glycol, Kyselina Mléčná, T-Butyl Alcohol, Sorban Draselný, Benzoan Sodný, Triethanolamine.

  • Boxerky materiál: 93% viskóza, 7% spandex
  • Boxerky velikost :