CityZen Agen pánské bavlněné triko krátký rukáv, kulatý výstřih, Dark khaki

Nejmodernější pánské triko současnosti vyrobené v ČR, z kvalitní prémiové bavlny. Tričko má naprosto unikátní vlastností, nebude na něm vidět, pokud se zpotíte. Více

Výrobce CityZen

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz

990 Kč

ks

Výrobce CityZen

Naprosto senzačně vymyšlené pánské tričko. Kulatý výstřih a klasický střih sluší opravdu každému. Nádherná, tmavě dark khaki barva.

Vnější strana je hydrofóbní, odpuzuje tedy vodu a špínu, veškeré kapaliny po látce stečou jako po deštníku a nezanechají za sebou žádnou stopu. Vnitřní vrstva silně saje, rozvádí vlhkost do velké plochy a pak rychle schne.  Díky těmto vychytávkám se tričko udrží déle čisté a nejsou z venku vidět propocené koláče. Triko je velmi komfortní a příjemné na tělo. Tričko je perfektně prodyšné a díky tomu, že nezůstává vlhké, eliminuje zápach.

Kombinace těchto efektů vám dodá sebevědomí, nemusíte se ani v parném horku strachovat, že si o vás někdo pomyslí, že se potíte jako čuník. Ale potit se klidně můžete, nikdo to nezjistí. Toto triko není primárně určené na aktivní sport, protože u sportu se zpotíte více a to už bohužel tohle triko neutáhne. Ale je vhodné na běžné denní nošení, do práce i na nenáročné vycházky do přírody. 

☑️ vnější strana je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně,

☑️ kapaliny po triku volně stečou a nezanechají stopu,

☑️ vnitřní strana je silně savá, rozvádí vlhko do plochy a tam rychle schne,

☑️ kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení,

☑️ snižuje zápach a poskytuje triku jeho největší výhodu - mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět,

☑️ triko je vyrobeno ze 100% prémiové bavlny,

☑️ perfektně prodyšné a příjemné na dotek.Údržba:

Perte na 30 °C a naruby, používejte šetrné prací prostředky a žádnou aviváž. Nesušte v sušičce. Také žehlit je lepší po rubové straně, nanejvýš na 150 °C. Aktivujete tím úpravu CityZenⓇ a prodloužíte životnost jeho mimořádných vlastností.


Jak to funguje se dozvíte ve videu.

Parametry
Barva Khaki