CityZen Natal Dámské šaty, lahvově zelené

Jednoduché, dámské šaty, elegantního střihu a krásných barev. Vyrobené z unikátního materiálu, na kterém není vidět, když se zpotíte. Více

Výrobce CityZen

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz

1 790 Kč

ks

Výrobce CityZen

Krásné, elegantní dámské šaty. Jednoduchý střih, obepínající postavu, s rozparkem. Jsou vhodné na jakoukoliv příležitost, ať už za kulturou, do práce nebo jen tak na turistiku. Jsou vyrobené z naprosto senzačně vymyšleného materiálu, na kterém není vidět pot.

Materiál je z prémiové bavlny, ale z vnější strany je hydrofóbní úprava, takže odpuzuje vodu a špínu, veškeré kapaliny po látce stečou (jako po deštníku) a nezanechají za sebou žádnou stopu. Vnitřní vrstva zase silně saje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy a pak rychle schne. Díky těmto vychytávkám se šaty udrží déle čisté a co je nejdůležitější, nejsou z venku vidět propocené koláče. Bavlna dobře drží tvar a nežmolkuje.

Materiál je perfektně prodyšný. Díky tomu, že nezůstává vlhký, eliminuje zápach, zápach tvoří bakterie, které se množí ve vlhkém prostředí.☑️ Vnější strana je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně.

☑️ Kapaliny po šatech volně stečou a nezanechají stopu.

☑️ Vnitřní strana je silně savá, rozvádí vlhko do plochy a tam rychle schne.

☑️ Kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení.

☑️ Snižuje riziko zápachu.

☑️ Mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět.

☑️ Vyrobeno ze 100% prémiové bavlny.

☑️ Perfektně prodyšné a příjemné na dotek.Údržba:

Perte jen na 30 °C a naruby, používejte šetrné prací prostředky a žádnou aviváž. Sušení v sušičce může materiál poškodit. Proto i žehlit je lepší po rubové straně, nanejvýš na 150 °C. Dodržováním těchto instrukcí prodloužíte životnost jeho mimořádných vlastností.


Jak to funguje se dozvíte ve videu.

Parametry
Barva lahvově zelená