CityZen Pánský Cyklo dres s merinem, černá/šedá

Pánský cyklistický dres z unikátního materiálu, na kterém není vidět pot. Špína i voda se po materiálu jen sveze a nezanechá stopy. Více

Výrobce CityZen

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz

2 190 Kč

ks

Výrobce CityZen

Věrnostní systém

-
18 bodů do věrnostních slev Více o věrnostním systému

Jezdíte rádi na kole v jakémkoliv počasí? Tak tento dres pro vás bude to pravé. Pánský cyklistický dres je vyroben z unikátního materiálu - je v kombinaci CityZen materiálu a merina. Díky tomu voda i špína, včetně bahna, po dresu stečou a nezanechají na něm fleky, také na něm není vidět, když se zpotíte. Merino zajistí, že materiál rychle schne a přirozeně brání zápachu.

Dres je vyroben z prémiové bavlny s příměsí elastanu Vnitřní strana je absorpční, absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy, v ploše vlhkost rychle schne. Vnější strana je vodoodpudivá, voda i špína po materiálu sklouzne a nezanechá po sobě žádnou stopu. Tuto vlastnost budete milovat, pokud se vydáte na kolo po dešti. I když na vás bude stříkat bahno, na materiálu se neuchytí a odpadne. Případně jej setřete vlhkým hadříkem. Na zadním díle pod kapsami je vsadka z merina. To v chladu hřeje a v horku příjemně chladí.

Zadní díl dresu je prodloužený a je zakončený pruženkou s gumovým zátěrem, takže skvěle chrání vaše záda před prochladnutím. Dres má zip po celé délce. Krátký stojáček a zakončení zipu je chráněno látkovou klopou, tak aby vás zip netlačil. Na zadním díle jsou 3 kapsy, prostřední je se zipem a na vnitřní straně je opatřena membránou, tak aby vaše věci uložené v kapse byly chráněné proti vlhkosti. Pro vaše bezpečí jsou ze všech stran modré reflexní prvky.