High Point Alpha pánské kalhoty

Jedinečné sportovní pánské kalhoty do zimy. Zónově kombinují 4 různé materiály, přesně dle potřeby, tak aby jste byli co nejlépe chráněni proti nepřízni počasí. Více

Výrobce High Point

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz
M L XL XXL
Antracit-černá

4 761 Kč

ks

Výrobce High Point

Jedinečné, zateplené, sportovní pánské kalhoty do zimy. Zónově kombinují 4 různé materiály, přesně dle potřeby, tak abyste byli co nejlépe chráněni proti nepřízni počasí.

Tam, kde je potřeba chránit proti větru a zimě je kombinace Pertex Quantum Air, který je zateplený izolací Polartec Alpha Direct. Jde o přední části stehen, pod kolena a oblast sedací části. V místech, kde je potřeba zachovat co největší elasticitu, je použitý elastický softshell s membránou proti větru, softshell je z vnitřní strany počesaný, takže hřeje. Tento materiál je na holeních, zadní části stehen a krokovém klínu. Na lýtkách a bocích je zase použit materiál Blizzard, jde o extrémně elastickou a zateplenou Lycru. Na vnitřní straně kotníků je extrémně odolný materiál, zabrání opotřebení kalhot. Na nohavicích je krátký zip pro snadnější oblékání. Kalhoty mají poklopec, integrovaný pásek a na zadním díle mají malou kapsičku na zip.

Kalhoty mají anatomický střih a jsou elastické do 4 různých směrů, díky tomu nijak neomezují v pohybu. Využijete je na jakoukoliv venkovní sportovní aktivitu v zimním období. Ideální na sporty jako skialp, běžky, turistika.

☑️ Zateplené, pánské, sportovní kalhoty.

☑️ Anatomický tvar, elastické do 4 směrů.

☑️ Zónově kombinují 4 materiály, přesně dle potřeby, tak abyste byli co nejlépe chráněni proti nepřízni počasí.

☑️ Integrovaný pásek.

☑️ Nohavice zakončené zipy pro snadnější oblékání.

☑️ Firma High point zajišťuje servis pro svoje výrobky.

Parametry
Barva Antracit-černá