Nanosilver Nanodeodorant

Antivirový a antibakteriální přípravek pro ošetření různých povrchů, nanodeodorant Více

Výrobce NANOTRADE

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz

od 370 Kč

ks

Výrobce NANOTRADE

Skvělý nanodeodorant na vodní bázi. Přípravek se aplikuje na povrchy, textílie (nikoliv na tělo!), prot doba je schnutí závisí na okolní teplotě a stupni vlhkosti. Obsahuje stříbro, proto má i antibakteriální účinky, působí proti virům a plísním. Je stabilní před UV zářením a působí antistaticky. Povrch po použití zůstává prodyšný a nelepivý.

K aktivaci fotoaktivní vrstvy je potřeba UV záření - buď přirozené denní záření nebo umělý zdroj UV v rozsahu 350 – 375 nm.

Přípravek likviduje zápachy organického původu - zvířata, zpracování potravin, zatuchliny, pach potu, apod.

Aplikace:

  • Výrobek není pro přímou aplikaci na tělo, ale na materiál.
  • Nosič je voda, doba schnutí závisí na okolní teplotě a míře navlhčení. Ideální je sušit jej na slunci.
  • Pro zajištění funkčností fotoaktivní vrstvy je nezbytné dostatečné denní světlo. Pokud to zajistit nelze, například při nanášení uvnitř místnosti, pak se nahrazuje umělým zdrojem UV světla (UV-A zářivky, výbojky apod.) v rozsahu 350 – 375 nm.
  • Optimální vlnová délka pro fotoaktivaci je 365 nm. Minimální výkon UV-A zdroje se řídí u umělých zdrojů podle pravidla: 1W elektrického příkonu zdroje na 1m2 nasvícené plochy. Minimální intenzita UV-A záření je 0,2W/1m2.
  • Neúčinkuje okamžitě, potřebuje UV zdroj ve formě slunečního světla nebo umělého UV osvětlení. Fotokatalytický proces se nastartuje během jednoho dne (podle intenzity UV zdroje), funkčnost je pak dlouhodobá. Pokud na ošetřený povrch působí UV zdroj, funguje v řádu týdnů až měsíců.
  • Aplikace se provádí nástřikem interiéru (stěn, nábytku, textilu, čalounění i v automobilu), v přiměřeném množství cca 50 – 70 ml/m2
  • Doporučení: Dbejte, aby nanášený produkt Nanodeodorant na dřívější malbu nebyl nanesen na organický podklad, protože by jej mohl časem rozkládat a vznikly by na plochách „optické mapy“.
  • V případě aplikace na textili, ja vhodné aplikaci provádět venku na slunci, nanášet pouze na vnější vrstvu. Takto ošetřené oblečení je možné nosit pouze po úplném zaschnutí.
  • Praním ošetřené textilie se nanášený materiál může uvolňovat a nástřik se tak musí opakovat.

☑️ Používat pouze na povrchy a textilie, ne na kůži!

☑️ Likviduje zápachy organického původu (zvířata, zpracování potravin, zatuchliny, pachy z potu atd.).

☑️ Působí antibakteriálně, proti plísním a virům, snižuje výskyt statické elektřiny.

☑️ Je stabilní před UV zdroji, působí jako UV filtr. Absorbuje UV záření (absorbované fotony se účastní na fotokatalytických procesech) a působí antistaticky.

☑️ Nutná aktivace UV zářením, pak má dlouhodobý účinnk

☑️ Povrch zůstává zcela nelepivý a dokonale prodyšný.  

Více o výrobci Nanotrade