Prima letní spacák ANNAPURNA 180 zelený, pro postavu do 155cm

Lehký letní spacák Prima ANNAPURNA je ideální pro náročné outdoorové aktivity. Poskytuje maximální komfort v teplých letních nocích.

Více

Výrobce Prima

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz

Původní cena 2 990 Kč 2 691 Kč

ks

Výrobce Prima

Prima spacák ANNAPURNA 180 zelený je vysoce kvalitní letní spacák navržený pro náročné outdoorové aktivity.

Díky svému lehkému materiálu a vynikajícím izolačním vlastnostem nabízí tento spacák maximální pohodlí v teplých letních nocích. Vnější materiál je vyroben z odolného a voděodolného nylonu, zatímco vnitřní podšívka poskytuje měkký a příjemný kontakt s pokožkou. Spacák je ušit z nejkvalitnějších materiálů - Pertex - má speciální vlákna do tvaru Y a tkanina je velmi hustě tkaná, navíc s ribstopem, má dvojitý kalandr a povrchvou úpravu 100DWR+ , která zajišťuje skvělou ochranu před větrem a vlhkem. Nějaký deštíček nebo ranní rosa mu vůbec problémy nedělá. Materiál je zároveň dobře prodyšný, takže uvnitř nebudete jako v sauně. Zipy YKK jsou samosvorné, tzv. drží v poloze, ani pohybem se neposunou a spacák se vám v noci neotevře. Zip je dvoucestný.

Jako izolace je použit Climashield APEX. Materiál je pevný, odolný, pružný, trvanlivý a rychleschnoucí.  I po opakovaném praní a používání si zachovává "loft". Má hustou 3D strukturu, která je tvořena tepelně pospojovánými vlákny s trojůhelníkovitou dutinou. Průměr vláken je mezi dutým vláknem a mikrovláknem. Izolačními vlastnostmi připomíná peří, ale předčí ho svými vlastnostmi jako je trvanlivost, rychlé schnutí a hlavně jehkost. Vlákno se nesetřepává, vlákna jsou pevná a netrhají se a netvoří shluky. Ani po létech používání se struktura izolace nemění, spacák bude nadýchaný a izolace bude pěkně rozprostřená po celém spacáku, přesně tak, jak jste si ho koupili.

S délkou 180 cm je spacák vhodný pro menší postavy - tzn. ženy a větší děti. Perfektní volba pro všechny, kteří hledají spolehlivý a komfortní spacák na své letní dobrodružství.

Parametry
Barva Zelená
Výška postavy do 155cm
Orientace zipu Pravý, Levý
Výplň Climashield Apex
Teplota komfort +3
Teplota extrém -17, +20