Sensor Double face dámské spodky

Dámské spodky ze super materiálu na zimu. Spodky se používají oboustranně a každá strana je vhodná do jiných teplot. Rozdíl v teplotním komfortu stran je až 3,6 °C! Více

Výrobce SENSOR

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz
Lilla (vínová) Černá
XS S M L XL XXL

550 Kč

ks

Výrobce SENSOR

Dámské spodky výjimečného materiálu, který lze použít v různých teplotách. Používají se oboustranně, jedna strana je vhodná do větší zimy, druhá strana zase na výraznější sportovní aktivitu, kde se více zahřejete. V obou případech bude zajištěn teplotní komfort. A to je pecka! Spodky mají anatomický střih a ploché švy.

Spodky jsou z jemného, dvouvrstvého úpletu, ale materiál je zároveň velmi odolný. Svou jemností pocitově připomíná bavlnu. Strana označená "PLUS" je vhodná do situací, kdy se více zahřejete a do vyšších teplo, když není žádoucí, abyste se díky výkonu přehřívali. Tato strana je vyrobena z micropolyesterového hedvábí. Strana označená "MÍNUS" je naopak vhodná do větších mrazů, tato vrstva více hřeje, je z micropolyesterové střiže. 

Spodky lze navrženy na oboustranné použití a jsou ideální pro sport v extrémních klimatických podmínkách, využijete na sporty jako vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.


☑️ Konstrukce kombinující micropolyesterového hedvábí z vnitřní strany a micropolyesterovou střiž z vnější strany.

☑️ Teplotní rozdíl v na jednotlivých stranách je až 3,6 °C.

☑️ Anatomický střih s plochými švy.

☑️ Jemný, ale velmi odolný materiál. Složení :

  • 61% PES MID weight
  • 39% PESh micro
Parametry
Barva Lilla (vínová), Černá
Gramáž materiálu g/m2 160