Sensor Double face pánské spodky

Pánské spodky ze super materiálu na zimu. Spodky se používají oboustranně a každá strana je vhodná do jiných teplot. Rozdíl v teplotním komfortu stran je až 3,6 °C! Více

Výrobce SENSOR

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz
Černá
S M L XL XXL 3XL

550 Kč

ks

Výrobce SENSOR

Pánské spodky z naprosto výjimečného materiálu, který lze použít v různých teplotách. Spodky jsou navrženy pro obustranné použití, jedna strana je vhodná do větší zimy, druhá strana zase na výraznější sportovní aktivitu, kde se více zahřejete. Spodky mají anatomický střih a příjemné, ploché švy.

Spodky jsou vyrobeny z jemného, dvouvrstvého úpletu, ale materiál je zároveň velmi odolný. Strana s označením "PLUS" je vhodná do situací, kdy se více zahřejete a do vyšších teplo, když není žádoucí, abyste se díky výkonu přehřívali. Tato vrstva je z micropolyesterového hedvábí. Strana s označením "MÍNUS" je naopak vhodná do větších mrazů, tato vrstva více hřeje a je z micropolyesterové střiže. 

Spodky jsou ideální pro sport v extrémních klimatických podmínkách, využijete na sporty jako vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.


☑️ Konstrukce kombinující micropolyesterového hedvábí z vnitřní strany a micropolyesterovou střiž z vnější strany.

☑️ Teplotní rozdíl v na jednotlivých stranách je až 3,6 °C.

☑️ Anatomický střih s plochými švy.

☑️ Jemný, ale velmi odolný materiál. Složení :

  • 61% PES MID weight
  • 39% PESh micro
Parametry
Barva Černá
Gramáž materiálu g/m2 160