Sensor Double face pánské spodky 3/4

Pánské spodky ze super materiálu na zimu, 3/4 délky. Spodky jsou navrženy pro oboustranné použití a každá strana je vhodná do jiných teplot. Jedna strana je do větší zimy, druhá pro vyšší fyzickou aktivitu. Více

Výrobce SENSOR

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz
S M L XL XXL
Černá

510 Kč

ks

Výrobce SENSOR

Pánské spodky 3/4 délky, z naprosto výjimečného materiálu, který lze použít v různých teplotách. Spodky jsou navrženy tak, že je používáte oboustranně, vždy podle teploty nebo fyzické aktivity. Jedna strana je vhodná do větší zimy nebo méně intenzivní aktivitu, druhá strana zase na výraznější sportovní aktivitu, kde se více zahřejete. Spodky mají anatomický střih a příjemné, ploché švy.

Spodky jsou vyrobeny z jemného úpletu, složeného ze dvou vrstev. Materiál je sice jemný, ale velice odolný. Strana označená "PLUS" je vhodná do situací, kdy není žádoucí, abyste se díky výkonu přehřívali. Tato vrstva je z micropolyesterového hedvábí a ochlazuje. Strana označená "MÍNUS" je naopak vhodná do větších mrazů, je z micropolyesterové střiže a hřeje. 

Spodky jsou ideální pro jakýkoliv druh sportu v chladné části roku. Využijete na sporty jako vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví.


☑️ Konstrukce kombinující micropolyesterového hedvábí z vnitřní strany a micropolyesterovou střiž z vnější strany.

☑️ Teplotní rozdíl v na jednotlivých stranách je až 3,6 °C.

☑️ Anatomický střih s plochými švy.

☑️ Jemný, ale velmi odolný materiál. Složení :

  • 61% PES MID weight
  • 39% PESh micro
Parametry
Barva Černá
Gramáž materiálu g/m2 160