Sensor Double face pánské tričko, dlouhý rukáv

Pánské tričko s dlouhým rukávem vyrobené z úpletu unikátní konstrukce, díky němu si udržíte teplotní komfort i v různých teplotních podmínkách. Rozdíl mezi stranami je až 3,6 °C. Více

Výrobce SENSOR

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz
Deep blue Černá
S M L XL XXL 3XL

585 Kč

ks

Výrobce SENSOR

Pánské tričko s dlouhým rukávem z výjimečného materiálu, který lze použít v různých teplotách. Používá se oboustranně a teplotní rozdíl mezi stranami je až 3,6 °C! Tričko má anatomický střih s příjemnými plochými švy a prodloužený zadní díl.

Materiál je velmi jemný, příjemný, ale zároveň je velmi odolný dvouvrstvý úplet. Jemností připomíná bavlnu. Strana označená PLUS je vhodná do situací, kdy se více zahřejete, do vyšších teplot. Tam, kde není žádoucí, abyste se díky výkonu přehřívali. Je vyrobena z micropolyesterového hedvábí. Strana označená minus je naopak vhodná do větších mrazů, tato vrstva více hřeje. Vrstva z micropolyesterové střiže. 

Tričko lze použít oboustranně, je ideální pro sport v extrémních klimatických podmínkách a sporty jako vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví. Samozřejmě využijete i na běžné denní nošení.


☑️ Konstrukce kombinující micropolyesterového hedvábí z vnitřní strany a micropolyesterovou střiž z vnější strany.

☑️ Teplotní rozdíl v na jednotlivých stranách je až 3,6 °C.

☑️ Anatomický střih s plochými švy.

☑️ Prodloužený zadní díl.

☑️ Jemný, ale velmi odolný materiál. Složení :

  • 61% PES MID weight
  • 39% PESh micro
Parametry
Barva Deep blue, Černá
Gramáž materiálu g/m2 160