Skinners ponožkoboty Adults 2.0 Marine

Boty nebo ponožky? Ideální pro ty, kteří žijí aktivním životem. Více

Výrobce SKINNERS

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz

Původní cena 1 490 Kč 1 192 Kč

ks

Výrobce SKINNERS

Univerzální lehoučké záložní boty, o kterých ani nevíte, že je máte sebou v batohu. Ideální pro všechny, kdo rádi chodí na boso, ale přesto by rádi měli nohy chráněné před úrazy. Pro milovníky barefoot. Ale i pro všechny, kteří si po tůře v turistikých botách chtějí večer u ohně od bot odpočinout. Ponožkoboty nabízejí komfort ponožek - pohodlné, ohebné, lehké, ale díky 3mm ohebné podrážce nabízejí potřebnou ochranu před úrazem a vlhkem a chladem.

Oceníte jejich lehkost a že je složíte do malého uzlíčku, přesně jako ponožky, takže Vám nezaberou v batohu skoro žádné místo.

Verze 2.0 je oproti 1.0. vybavená vyjímatelnou, perforovanou stélkou. Stélka má 2mm a lépe odvádí vlhkost od chodidla. Dále má širší špičku pro dostatečný prostor pro prsty. Je zde nový styl pletení vláken

☑️ Odolný materiál ze švédských polymerů a pružný úplet nabízí maximální pohodlí i ochranu. Jedinečná, 3 mm tenká podešev vydrží stovky kilometrů.

☑️ Vyrobené z oděruvzdorných švédských polymerů a nejjemnějších italských vláken za pomoci unikátní bezodpadové technologie

☑️ Vyjímatelná 2mm perforovaná stélka