Švihej Sportovní švihadlo Katana rope korálkové, různé barvy

Profesionální švihadlo, se kterým se dostanete do kondice, vypracujete svaly a můžete dělat i triky. Vhodné (nejen) pro začátečníky. Více

Výrobce Švihej

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz
Rukojeť bílá - černo-bíláNa dotaz Rukojeť modrá - červená, modrá, bíláNa dotaz Rukojeť růžová - černá, růžováNa dotaz Rukojeť černá - růžová, černáNa dotaz Rukojeť černá - černo-bíláNa dotaz

699 Kč

Výrobce Švihej

Profesionální švihadlo vhodné (nejen) pro začátečníky na kardio cvičení, skvělá pomůcka na hubnutí i na formování postavy. Toto švihadlo opravdu není žádná dětská hračka, ale regulérní cvičební pomůcka.

Díky skvěle tvarované rukojeti snadno padne do ruky. Zdrsněný povrch zabraňuje klouzání. Je vyrobeno z pevného a odolného plastu, nemusíte se bát, že se vám rozbije. Lanko je pevné, nekroutí se a je vhodné i na beton. Síla lanka je 5 mm. Jednoduché nastavení délky lanka, délkou lanka se reguluje obtížnost cvičení. Počet korálků a délka lanka vystačí do výšky 195 cm.

K dispozici jsou video návody. Díky nim pro vás bude cvičení zábavnější a lehce si vyberete styl cvičení, který bude vyhovovat přímo vám a vašim preferencím. Je nám jasné, že ne každého baví jen tak skákat přes švihadlo. Díky video návodům se můžete naučit i spoustu triků a využít tak potenciál švihadla na maximum. 

POZOR! V zimě při cvičení venku může mráz způsobit ztvrdnutí lanka, a tudíž může dojít k jeho přetržení. 

☑️ Profesionální švihadlo.

☑️ Pevné lanko o síle 5 mm, nekroutí se.

☑️ Počet korálků a délka lanka vystačí do výšky 195 cm.

☑️ Skvělé na kardio cvičení, hubnutí a formování postavy.

☑️ Jednoduché nastavení velikosti a míry zátěže.

☑️ Vysoce odolné.

☑️ Videa: Technika a triky | Švihej (svihej.cz)

☑️ POZOR! V zimě při cvičení venku může mráz způsobit ztvrdnutí lanka, a tudíž může dojít k jeho přetržení.