Pánská trička od firmy CityZen mají stejné výhody jako jejich unikátní trička. Když si obléknete tričko nebo polokošili, můžete si být jistí, že nikdo neuvidí, že se potíte. Už žádné koláče v podpaží, ani nevzhledné mapy od potu, to nám věřte. 

Speciálně vyvinutý materiál je na omak příjemný jako bavlna. Ale jeho vlasnosti jsou přímo kouzelné. Vnější strana je hydrofóbní, odpuzuje vodu a špínu, veškeré kapaliny po látce stečou jako po deštníku a nezanechají za sebou žádnou stopu. Vnitřní vrstva silně saje a rozvádí vlhkost do velké plochy, kde rychle schne.  Díky těmto vychytávkám se tričko udrží déle čisté a nejsou z venku vidět propocené koláče. Materiál je perfektně prodyšný a díky tomu, že nezůstane tričko vlhké, eliminuje zápach. A teoreticky tedy není potřeba tak často prát

Trička máme v různých střizích, najdete u nás pánská trička s dlouhým rukávem, s krátkým rukávem, s kulatým výstřihem i výstřihem do V. Skvělou vychytávkou jsou neviditelná trička vhodná pod bílé košile. Tričko patří mezi základní kousek oblečení.  Vhodné pro jakoukoliv příležitost. 

Trička jsou v oblíbených barvách. Je to kousek ze skupiny "must have".