Doprava a její cena ČR

  1. Zásilkovna - Doručení na vybranou pobočku zásilkovny. Cena poštovného: 70,- Kč. Cena dobírky: 25,- Kč. U zásilkovny je hmotnost zásilky omezena na 5 kg a celkové rozměry zásilky nesmí v součtu překročit 120 cm. Pokud by byla zásilka větší, nebo těžší než je požadováno, pak Vás ihned kontaktujeme s nabídkou alternativní dopravy.
  2. Zásilkovna doručení domů - jedná se o doručení kurýrem Zásilkovny na uvedenou adresu.  Cena poštovného: 95,- Kč. Cena dobírky: 25,- Kč.
  3. PPL ČR - balík do ruky - doručení kurýrem zásilkové služby na udanou adresu. Cena poštovného: 125,- Kč. Cena Dobírky: 25,- Kč.
  4. PPL ČR - Parcelshop - zásilka bude připravena k vyzvednutí na zvoleném Parcelshopu PPL. Cena poštovného: 105,- Kč. Cena Dobírky: 25,- Kč.

Doprava a její cena Slovensko

  1. Zásilkovna - Doručení na vybranou pobočku zásilkovny. Cena poštovného: 3,7,- EUR. Cena dobírky: 1,- EUR. U zásilkovny je hmotnost zásilky omezena na 5 kg a celkové rozměry zásilky nesmí v součtu překročit 120 cm. Pokud by byla zásilka větší, nebo těžší než je požadováno, pak Vás ihned kontaktujeme s nabídkou alternativní dopravy.
  2. Zásilkovna - Doručení na adresu. Cena poštovného: 5,95,- EUR. Cena dobírky: 1,- EUR. U zásilkovny je hmotnost zásilky omezena na 5 kg a celkové rozměry zásilky nesmí v součtu překročit 120 cm. Pokud by byla zásilka větší, nebo těžší než je požadováno, pak Vás ihned kontaktujeme s nabídkou alternativní dopravy.

Doprava zdarma ČR

Hodnota produktů v košíku 1500,- Kč. a vyšší - zdarma veškeré nabízené způsoby dopravy po ČR.

Nabízené druhy plateb

Platba kartou/hotově při osobním odběru

Platba je realizována pomocí karetního platebního terminálu, nebo hotově při osobním odběru u nás na prodejně v Brně na ulici Pražákova 773/50c.

Dobírka

Platba je realizována prostřednictvím vybrané zásilkové služby při předání zásilky kurýrem, nebo při vyzvednutí zásilky na stanoveném výdejním místě dané zásilkové služby. Poplatky za platbu dobírkou jsou uvedeny výše.

Platba běžným převodem na účet

Platba je realizována převodem na účet firmy ARMORUM s.r.o. číslo 2802536375 / 2010, která provozuje e-shop cesky-vyrobce.cz. Po úspěšném vytvoření objednávky obdrží zákazník emailem platební údaje, které obsahují číslo účtu naší společnosti, variabilní symbol (číslo objednávky) a celkovou částku, kterou je třeba na tento účet převést. Zásilka bude odeslána teprve tehdy, až tato částka dorazí na účet společnosti ARMORUM s.r.o. Za platbu není účtován žádný poplatek.

Platby přes platební bránu ComGate (bez poplatku)

!Pokud se Vám platba nezdaří, tak není nic ztraceno, na email Vám přijde odkaz, pomocí kterého můžete realizovat platbu i později!

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba online bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Kontakty na platební bránu ComGate

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267