Věrnostní slevy pro registrované, přihlášené zákazníky

1) Registrovaný, přihlášený zákazník vidí na e-shopu cesky-vyrobce.cz ceny s 2-4% slevou dle svého obratu za 1 kalendářní rok. Tato sleva je kombinovatelná s dalšími slevami jako jsou věrnostní body za nákupy a recenze zboží, nebo slevové kupóny.

2) Pokud se zákazník zaregistruje na e-shopu cesky-vyrobce.cz, získává automaticky přístup do systému věrnostních slev. Dle celkové hodnoty objednaných produktů a dalších níže popsaných aktivit, se registrovanému, přihlášenému uživateli načítají body, které může u dalších objednávek využít ke slevě z celkové hodnoty objednaných produktů. Tato sleva je možná dle počtu použitých bodů, nejvýše však do výše 50% z celkového součtu ceny objednaných produktů. Body z jednotlivých uzavřených objednávek a dalších aktivit se sčítají a je na svobodné vůli uživatele, jak s těmito body naloží. Do systému věrnostních slev neplynou body z poštovného, nebo ze způsobů platby objednávky. Společnost ARMORUM s.r.o. se jako provozovatel e-shopu cesky-vyrobce.cz zavazuje poskytnout slevu z konečné ceny objednaných produktů dle podmínek nastavených v tomto dokumentu, pokud byly body registrovaným uživatelem získány stanoveným způsobem. Společnost ARMORUM s.r.o. jako provozovatel e-shopu cesky-vyrobce.cz si vyhrazuje právo na budoucí změnu systému věrnostních slev, která není platná zpětně na již nasbírané, nebo uplatněné body systému věrnostních slev.

Věrnostní slevy z uzavřených objednávek

Při uzavření objednávky se registrovaným, přihlášeným uživatelům načítají body do systému věrnostních slev. Systém věrnostních slev plynoucí z uzavřených objednávek spočívá v tom, že u objednávky se za každých 120,- Kč. této hodnoty načte do systému jeden bod, který znamená 1,- Kč. možné slevy při dalším nákupu.

Věrnostní slevy z vyplněných recenzí produktů

Při vyplnění recenze produktu se registrovanému, přihlášenému uživateli načte do systému věrnostních slev 5 bodů, což znamená 5,- Kč. možné slevy při dalším nákupu.