NÁVOD NA STAVBU KOMBAT 2 AP:
 

1. Vnitřní stan rozvinete podlahou k zemi (za vnější oka uší ho můžete k usnadnění stavby ve větrném počasí připíchnout šesti kolíky k zemi).
2. Dva kratší stříbrné (popř. vínové) duralové pruty (zkontrolujte, zda jednotlivé segmenty zaskočily do sebe) provléknete  rukávky.
3. Dva delší zlaté duralové pruty provléknete rukávky a zasunete do vnitřních ok uší v protilehlých rozích podlážky.
4. Dva kratší stříbrné (popř. vínové) pruty navléknete do vnitřních ok uší, umístěných uprostřed delších stran podlahy.
5. Do rukávu tropika (odlišen barvou) navléknete krátký zlatý duralový prut a zasunete do vnějších ok uší vnitřního stanu u vchodu předsíně.
6. Přehodíte tropiko přes konstrukci a srovnáte reflexně označený roh vn. stanu s označeným rohem na tropiku. Spony-trojzubce po obvodu stanu  zacvaknete do protikusů na uších vnitřního stanu. Dotáhnutím popruhů vypnete okraj tropika.
7. Vypnete apsidu a předsíň tropika pomocí úchytů na spodním okraji (trojúhelníčky s keprovkami) a čtyř kolíků (popř. krátkých kotvících šňůr) .
8. Čtyři kolíky a čtyří dlouhé šňůry použijete k ukotvení stanu za pruty konstrukce přes rukávky tropika v místě křížení prutů (zvlášť se osvědčuje v extrémním větru) a pomocí dvou zbývajících kolíků, dlouhých kotvících šňůr a úchytů na tropiku uprostřed bočních stran dokončíte kotvení.
 

Sbalení provedete opačným postupem.
 

Vnitřní stan lze stavět také samostatně.

stavba stanu kombat cesky vyrobce