Máte dotaz na námi nabízené služby? Rádi Vám na cokoli odpovíme.

Diskuse

Alena Benešová

Dobrý den,
jste asi jediný e-shop, který má Skinners Kids vel. 33-35 na skladě. :-)
Až je mi to podezřelé, proto se před zaplacením prosím chci ujistit, že je skutečně máte? Preferuji modrou barvu, lze případně i jinou unisex/chlapeckou. Děkuji.

Beata Petergáčová

Dobrý den, sháním nejlépe spodky s cyklo vložkou, dámské. Ale potřebuji na vyšší zátěž. Nejezdíme po silnici (polem nepolem, cestou, necestou) a trasy cca 50km. Mohli byste mi něco doporučit?
Děkuji.

Petr Kölbl (Administrátor)

Dobrý den

Na velkou zátěž jsou dělané spodky od firmy Sensor řady Race. Momentálně máme skladem v dámském provedení tuto krátkou verzi https://www.cesky-vyrobce.cz/p/sensor-cyklo-race-damske-kalhoty-kratke-cerne

S pozdravem

Petr Kölbl
cesky-vyrobce.cz

David Juřina

Dobrý den, máte prosím na nano šátky nějaký certifikační papír který se dá stáhnout a vytisknout?

Petr Kölbl (Administrátor)

Dobrý den
Vyjádření výrobce a protokol z měření z Ústavu chemických procesů Akademie věd ČR dáváme v podobě kartiček pouze k nákrčníkům s vloženým nanofiltrem, nebo k nanorouškám.Tento nanofiltr má parametry odpovídající nařízení vlády o nošení ochranných pomůcek dýchacích cest. Nákrčníky bez kapsy na filtr mají filtrační schopnosti na úrovni běžné látkové roušky, nanočástice stříbra v přízi pouze brání množení bakterií a plísní. K těmto žádné certifikáty nedáváme. Pokud od nás máte nákrčník s nanofiltrem koupený před tímto nařízením vlády (tyto kartičky se tam nedávaly, nebyly třeba), pak se dá stáhnout a vytisknout protokol z měření s garancí výrobce Nanotrade https://i00.eu/file/187/2597-nanorouska-karticka.pdf.

S pozdravem

Petr Kölbl
cesky-vyrobce.cz

Linda Budělovská

Dobry den, daji se nakrcniky na horni strane stahnout, aby nepadaly?
Dekuji, Linda

Petr Kölbl (Administrátor)

Dobrý den
Nákrčníky se stáhnout nedají, drží jen pružností nákrčníku. Jedná se o universální velikost a při šířce 22 cm (obvod cca 46cm) drží na obličeji velice dobře.

S pozdravem

cesky-vyrobce.cz

Pavla Kašparová

Dobrý večer,mohou se od pondělí nosí nano nákrčníky či nikoliv? Nikde jsem tuto informaci nenašla.dekuji za odpověď

Petr Kölbl (Administrátor)

Dobrý den

Běžné nákrčníky mají ochranu na úrovni látkové roušky a nanočástice v přízi působí pouze anitbakteriálně. Nákrčník s filtrem splňuje ochranu na úrovni FFP2. Materiál je testovaný v akreditované laboratoři. Bohužel na nanoroušky není nějaká závazná norma jako na respirátory, nicméně filtr vyhovuje nařízení vlády o nošení ochranných pomůcek. Pod produktem najdete protokol z tohoto měření, který lze vytisknout, případně můžete na prokázání nanomateriálu použít letáček, který je součástí balení filtrů. https://www.cesky-vyrobce.cz/p/nanosilver-nakrcnik-classic-se-stribrem-s-kapsou-pro-nanovlakenny-filtr-vc-2-ks-filtru

S pozdravem

cesky-vyrobce.cz

Další