Vyberte si u nás prvotřídní turistické bundy s různými parametry, lehké bundy na běhání i cyklo bundy a samozřejmě hřejivé a nepromokavé lyžařské bundy.

Pro tu nejnáročnější turistiku zvolte dámské bundy od firmy Faramugo. Tyto bundy byly testovány expedičními pracovníky na Antarktidě a jsou opravdu nezničitelné. Zároveň mají nejlepší poměry voděodolnost/paropropustnost. Všechny materiály byly testovány v zátěži s "plnou polní", takže se nemusíte bát, že parametry udávané výrobcem vám budou k ničemu, když si nasadíte batoh na záda. Kvalitní dámské turistické bundy vyrábí také firma HighPoint.

Pro  sportovní aktivity jako je běh a cyklistika nejlépe vyberete u firmy Sensor. Najdete zde sportovní bundy od větrovek lehoučkých jako pírko (aby ne, když jsou vyrobené z padákoviny), lehké bundy vhodné na běh a bundy vhodné pro jakoukoliv sportovní aktivitu do chladnějšího počasí.

Speciálně pro ženy pak máme elegantní bundy a kabáty od firmy Ellem. Mají propracované a slušivé střihy. A nádherné vzory. Firma Ellem nemá velkovýrobu, je to malá firma, takže si můžete být jisté, že stejnou bundu nebo kabát jako vy, nebude mít půlka města. 

Výběr správné bundy je opravdu základ. Někdy není jednoduché správně odhadnout velikost. U nás se nemusíte bát, zboží vám zdarma vyměníme.