Protože kalhoty jsou poslední, vrchní vrstvou, chrání vás před nepřízní počasí. Proto je potřeba je vybírat opravdu dobře a pro každou aktivitu mít na to speciálně určené kalhoty. Každý materiál a střih je vhodný na něco jiného. A je také potřeba tento kousek udržet dlouho funkční. Je nutné používat správné prací prostředky.

Dámské outdoorové kalhoty jsou vyrobeny z funkčních materiálů, tak aby splňovaly nejnáročnější požadavky. V sortimentu naleznete kalhoty všech možných délek. Dlouhé, krátké, tříčtvrteční kalhoty. V různých barvách a střizích. Turistické kalhoty jsou především od firem Faramugo a HighPoint. Vyznačují se pohodlným střihem, mnoha praktickými kapsami a vychytávkami. U firmy Sensor najdete kalhoty na cyklistiku nebo kalhoty na běh. Kalhoty na skialp a jiné zimní aktivity najdete též u firmy HighPoint. Od firmy Ellem máme softshellové kalhoty, které jsou elegantní a využijete je na sport i běžné denní nošení. Vhodné do lesa i do města.

Pokud si nejste jisti střihem nebo velikostí, rádi vám poradíme po telefonu, mailem nebo přímo v naší prodejně. Špatně zvolenou velikost vám rádi zdarma vyměníme.