Dámské termoprádlo je naprosto nepostradatelná 1. vrstva při všech sportovních a outdoorových aktivitách v chladných částech roku. Funkcí první vrstvy je udržet tělo v teple a odvést pot na povrch vlákna, kde rychle uschne, tudíž nestudí. 

Naše termoprádlo je z funkčních materiálů, takže rychle schne a zabraňuje množení bakterií, které způsobují zápach. Můžete si vybrat z různých materiálů - jako je merino vlna v různých gramážích od firmy Sensor nebo třeba termoprádlo s nanostříbrem od firmy Nanotrade. Termoprádlo se skládá z trička a spodků. Prádlo je v různých střizích. Protože víme, že ženy se rády oblékají krásně a vkusně a to i při sportu, máme pro vás termoprádlo v mnoha barvách. A krásná trička se vzorem. Naším přáním je, aby jste se cítili krásné i při sportu.

Pro dokonalý teplotní komfort je důležité naučit se správně obléct, tzv. vrstvit, jak má která vrstva fungovat, dle toho vybírat i oblečení a vhodný materiál. Samozřejmostí jsou pak vhodné doplňky jako jsou ponožky, nákrčníky, čepice a rukavice, ale i spodní prádlo.