CityZen Ermont pánské bavlněné triko s krátkým rukávem, pastelově zelené

Nejmodernější pánské triko s krátkým rukávem. Z kvalitní prémiové bavlny, s naprosto unikátní vlastností, která zajistí, že už nebude vidět, pokud se potíte na Vašem triku. Více

Výrobce CityZen

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz

1 490 Kč

ks

Výrobce CityZen

Naprosto senzačně vymyšlené tričko. Slušivý střih s krátkým rozepínáním na knoflíky.

Vnější strana je hydrofóbní, odpuzuje vodu a špínu, veškeré kapaliny po látce stečou jako po deštníku a nezanechají za sebou žádnou stopu. Vnitřní vrstva silně saje a rozvádí vlhkost do velké plochy, kde rychle schne.  Díky těmto vychytávkám se tričko udrží déle čisté a nejsou z venku vidět propocené koláče.

Triko je velmi komfortní a příjemné na tělo. Testovali jsme ho celé léto. Triko je perfektně prodyšné a díky tomu, že nezůstává vlhké, eliminuje zápach. Protože zápach tvoří bakterie, které se množí ve vlhkém prostředí. Kombinace těchto efektů vám dodá sebevědomí, nemusíte se ani v parném horku strachovat, že si o vás někdo pomyslí, že se potíte jako čuník. Ale potit se klidně můžete, nikdo to nezjistí.

Toto triko není primárně určené na aktivní sport, protože u sportu se zpotíte více a to už bohužel tohle triko neutáhne. Ale je vhodné na běžné denní nošení, do práce i na nenáročné vycházky do přírody. ☑️ Vnější strana je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně.

☑️ Kapaliny po triku volně stečou a nezanechají stopu.

☑️ Vnitřní strana je silně savá, rozvádí vlhko do plochy a tam rychle schne.

☑️ Kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení.

☑️ Snižuje zápach a poskytuje triku jeho největší výhodu - mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět.

☑️ Triko je vyrobeno ze 100% prémiové bavlny.

☑️ Perfektně prodyšné a příjemné na dotek.

Údržba:

Perte na 30 °C a naruby, používejte šetrné prací prostředky a žádnou aviváž. Nesušte v sušičce. Také žehlit je lepší po rubové straně, nanejvýš na 150 °C. Aktivujete tím úpravu CityZenⓇ a prodloužíte životnost jeho mimořádných vlastností.

Jak to funguje se dozvíte ve videu.

Parametry
Barva pastelově zelená