Sensor Double Face dětský set tričko+spodky, Logo

Dětský set spodků a trička. Spodky jsou vyrobeny z materiálu, který se používá oboustranně, v závislosti na teplotě. Jedna strana hřeje a druhá chladí. Více

Výrobce SENSOR

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz
Lilla (vínová) Safírová
140 150 160

750 Kč

ks

Výrobce SENSOR

Skvělý dětský set spodků a trička z výjimečného materiálu, který lze použít v různých teplotách. Tyto spodky se používají oboustranně a teplotní rozdíl mezi jednotlivými stranami je až 3,6 °C!  Má anatomický střih. Jednobarevné, vhodné pro holky i kluky.


Jedná se o jemný dvouvrstvý úplet, je jako bavlna. Ale materiál je velmi odolný. Strana označená znamínkem PLUS je chladivá, vhodná do vyšších teplot nebo na sportovní aktivitu, kde se hodně zahřejete. Tato strana je vyrobena z micropolyesterového hedvábí. Strana označená znamínkem MÍNUS je naopak vhodná do nižších teplot, tato vrstva hřeje. A je z micropolyesterové střiže.

Spodky jsou ideální na zimní sporty nebo na zimní turistiku. Nemusíte dětem pořizovat teplejší a tenčí spodní prádlo.☑️ Konstrukce kombinující micropolyesterového hedvábí z vnitřní strany a micropolyesterovou střiž z vnější strany.

☑️ Teplotní rozdíl v na jednotlivých stranách je až 3,6 °C.

☑️ Anatomický střih s plochými švy.

☑️ Prodloužený zadní díl.

☑️ Jemný, ale velmi odolný materiál. Složení :

  • 61% PES MID weight
  • 39% PESh micro
Parametry
Barva Lilla (vínová), Safírová
Gramáž materiálu g/m2 160