Sensor Double Face dětský set tričko+spodky, Wild

Dětský set spodků a trička, s krásným zimním motivem.. Spodky jsou vyrobeny z materiálu, který se používá oboustranně. Jedna strana je do nižších teplot a druhá do vyšších teplot.. Více

Výrobce SENSOR

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz
90 100 110 120 130
Deep blue Lilla (vínová) Magenta (růžová) Safírová Černá

725 Kč

ks

Výrobce SENSOR

Skvělý dětský set spodků a trička z vynikajícího materiálu, který lze použít v různých teplotách. Tyto spodky se používají oboustranně, jedna strana chladí, druhá hřeje a teplotní rozdíl mezi jednotlivými stranami je až 3,6 °C!  Set má anatomický střih. S krásným zimním vzorem, vhodné pro holky i kluky.

Jedná se o příjemný dvouvrstvý úplet, je jemný jako bavlna. Ale zároveň je materiál opravdu odolný. Strana označená PLUS je vhodná do vyšších teplot nebo na sportovní aktivitu, kde se hodně zahřejete, tato strana chladí. Je z micropolyesterového hedvábí. Strana označená MÍNUS je naopak vhodná do nižších teplot, tato strana hřeje. A je z micropolyesterové střiže.

Spodky jsou ideální pro děti na zimní sporty nebo na zimní turistiku. Nemusíte tak už dětem pořizovat  2 sady, teplejší a tenčí termo prádlo.☑️ Konstrukce kombinující micropolyesterového hedvábí z vnitřní strany a micropolyesterovou střiž z vnější strany.

☑️ Teplotní rozdíl v na jednotlivých stranách je až 3,6 °C.

☑️ Anatomický střih s plochými švy.

☑️ Prodloužený zadní díl.

☑️ Jemný, ale velmi odolný materiál. Složení :

  • 61% PES MID weight
  • 39% PESh micro
Parametry
Barva Lilla (vínová), Magenta (růžová), Safírová, Černá
Gramáž materiálu g/m2 160