Vyberte si u nás prvotřídní turistické bundy s různými parametry, lehké bundy na běhání i cyklo bundy a samozřejmě hřejivé a nepromokavé lyžařské bundy.

Pro tu nejnáročnější turistiku zvolte pánské bundy od firmy Faramugo. Tyto bundy byly testovány expedičními pracovníky na Antarktidě a jsou opravdu nezničitelné. Zároveň mají nejlepší poměry voděodolnost/paropropustnost. Všechny materiály byly testovány v zátěži s "plnou polní", takže se nemusíte bát, že parametry udávané výrobcem vám budou k ničemu, když si nasadíte batoh na záda.

Pro  sportovní aktivity jako je běh a cyklistika nejlépe vyberete u firmy Sensor. Najdete zde sportovní bundy od větrovek lehoučkých jako pírko (aby ne, když jsou vyrobené z padákoviny), lehké bundy vhodné na běh a bundy vhodné pro jakoukoliv sportovní aktivitu do chladnějšího počasí. Firma HighPoint nabízí turistické bundy.

Výběr správné bundy je opravdu základ. Někdy není jednoduché správně odhadnout velikost. U nás se nemusíte bát, zboží vám zdarma vyměníme.