Firma Rituall z Frenštátu p. R je výrobce sportovních čepic a doplňků s 18 zaměstnanci, která se již 25 let zabývá textilní výrobou. Nejenom čepice, ale i roušky nebo šátky jsou ušité z nejkvalitnějšího funkčního materiálu a hodí se pro sportovní a outdoorové aktivity.

rituall cepice cesky vyrobce

Parádu s nimi ale určitě uděláte i ve městě. Čepice nás mají chránit před zimou, sněhem, větrem a dalšími nástrahami chladného počasí. Nicméně v dnešní době má čepice další novou funkci, je doplňkem, který doladí celkový dojem našeho oblečení. Letošní zasněžená zima se bez čepic neobejde. Nejlépe vás v těchto mrazech ochrání funkční čepice, která udrží vaši hlavu a uši v teple. Chcete se zahřát, ale z nějakého důvodu vám čepice nevyhovuje? Zkuste nákrčník, který jde použít tak, že ochrání nejdůležitější část hlavy a především uši.

nakrcnik tuba navod cesky vyrobce rituall

Výrobky firmy Rituall jsou navrženy, nastříhány, potištěny, ušity i zabaleny přímo ve firmě ve Frenštátě pod Radhoštěm. K jejich výrobě jsou využívány výhradně ty nejkvalitnější funkční materiály renomovaných italských firem. Budeme rádi, když si z naší nabídky čepic a nákrčníků Rituall vyberete tu svoji srdcovku a budete s nimi stylově reprezentovat Česko třeba na lyžařských sjezdovkách.

Webové stránky výrobce: www.rituall.cz
ZAUJAL VAS PRIBEH PREJIT DO ESHOPU cesky vyrobce