Zabalte svoje svačinky na cesty jednoduše a stylově a bez zbytečného odpadu! Výhodou KAPSIČEK je, že jsou lehké a skladné. Na rozdíl od plastových krabiček můžete kapsičku po snězení složit,  takže Vám nebude zbytečně zabírat místo v batohu. A zůstane Vám více místa na suvenýry z cest!

KAPSIČKYy jsou ekologické, opakovaně použitelné, snadno je udržíte čisté. Většinou stačí jen vypláchnout vodou nebo vytřít navlhčeným hadříkem a můžete je znovu použít. A pokud se náhodou zašpiní? Prostě je vyperete v pračce.

"S kapsičkami mám dlouholeté zkušenosti, mám malé děti, které si je velmi oblíbily jak do školy, tak na výlety. Odpadl nám nekonečný  problém s chybějícími víčky od krabiček, navíc plastové krabičky zabírají více místa. A já i děti milujeme krásné látky, ze kterých jsou kapsičky ušité."

"Kapsičky při správné péči vydrží opravdu dlouho. Některé máme i 2 roky a jsou stále plně funkční."

"Zabalení svačinky je velmi snadné i pro opravdu malé děti, protože zavírání je na suchý zip. Spousta plastových krabiček má zavírání na klip, který obzvláště malé děti mají problém otevřít. Takže děti jsou spokojené, že když chtějí svačinku, jsou soběstačné a nepotřebují pomoc."

A aby toho nebylo málo, KAPSIČKY jsou ušité v chráněné dílně.

Vyberte si design, který Vám nejlépe sedne a choďte na výlety stylově.