Skinners Ponožkoboty Adults line 2.0 barva Anthracite

Boty nebo ponožky? Ideální pro ty, kteří žijí aktivním životem. Více

Výrobce SKINNERS

Upřesněte výběr produktu
Varianta momentálně není skladem kontaktujte nás na info@cesky-vyrobce.cz

Původní cena 1 490 Kč 1 192 Kč

ks

Výrobce SKINNERS

Univerzální lehoučké záložní boty, o kterých ani nevíte, že je máte sebou v batohu. Ideální pro všechny, kdo rádi chodí na boso, ale přesto by rádi měli nohy chráněné před úrazy. Pro milovníky barefoot. Ale i pro všechny, kteří si po tůře v turistikých botách chtějí večer u ohně od bot odpočinout. Ponožkoboty nabízejí komfort ponožek - pohodlné, ohebné, lehké, ale díky 3mm ohebné podrážce nabízejí potřebnou ochranu před úrazem a vlhkem a chladem.

Oceníte jejich lehkost a že je složíte do malého uzlíčku, přesně jako ponožky, takže Vám nezaberou v batohu skoro žádné místo.

Verze 2.0 je oproti 1.0. vybavená vyjímatelnou, perforovanou stélkou. Stélka má 2mm a lépe odvádí vlhkost od chodidla. Dále má širší špičku pro dostatečný prostor pro prsty. Je zde nový styl pletení vláken

☑️ Odolný materiál ze švédských polymerů a pružný úplet nabízí maximální pohodlí i ochranu. Jedinečná, 3 mm tenká podešev vydrží stovky kilometrů.

☑️ Vyrobené z oděruvzdorných švédských polymerů a nejjemnějších italských vláken za pomoci unikátní bezodpadové technologie

☑️ Vyjímatelná 2mm perforovaná stélka